Español|Galego

Aula Virtual do Ludy

Ludy aula
  • Preme no cadrado verde para acceder á aula cos datos facilitados polo/a titor/a

    classroom

  • Preme no seguinte debuxo para acceder ao teu correo de colexio, tamén cos datos facilitados polo/a titor/a

    gmail



  Titores/as e correos

◦ Elena (3 anos) elena@colexioludy.gal
◦ Conchi(4 anos)conchi@colexioludy.gal
◦ Laura (5 anos) laura@colexioludy.gal

◦ Xil (1º) xil@colexioludy.gal
◦ Manoli (2º) manoli@colexioludy.gal
◦ Raquel (3º) raquel@colexioludy.gal

◦ Celia (4º) celia@colexioludy.gal
◦ Manuel (5º) manuel@colexioludy.gal
◦ Miguel (6º) miguel@colexioludy.gal